Galeria


GALERIA ZDJĘĆ
Na stronie tej galerii umieszczane są zdjęcia z ogólnych uroczystości i wydarzeń całego przedszkola. Więcej zdjęć znajdą Państwo na stronach poszczególnych grup!


MIĘDZYPRZEDSZKOLNY WOKALNY KONKURS PIEŚNI O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ W PP NR 60

Z dumą informujemy, że nasze przedszkole na konkursie wokalnym reprezentowały:
Celina Maciejewska z grupy IV
Aleksandra Tyszka z grupy V
Natalia Kowalska z grupy VI
Maja Wójcik z grupy VI
Helena Karasińska z grupy VI
Wszystkie dziewczynki zaprezentowały się wspaniale. Aleksandra Tyszka zdobyła I miejsce a pozostałe dziewczynki otrzymały wyróżnienia. Dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


KIERMASZ „JESIEŃ ZAMKNIĘTA W SŁOIKU”

Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za pomoc w zorganizowaniu kiermaszu jesiennego. Dzięki Wam udało się zebrać mnóstwo pyszności domowej roboty: Dziękujemy za pyszne ciasta i przetwory. Środki z kiermaszu przeznaczymy na potrzeby naszego przedszkola.


NAKRĘTKOWA AKCJA – POMAGAMY BLIŹNIACZKOM OLDZE I KARINIE

Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Dzieciom, którzy przynoszą nakrętki do naszego przedszkola. Miedzy innymi dzięki nim udało się zebrać środki na sfinansowanie terapii dla chorych bliźniaczek, które wspiera nasze przedszkole. Zachęcamy do kontynuowania zbierania nakrętek. Punkt Zbiórki znajduje się w szatni.


ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNEGO „WYRAŹNI NA DRODZE”

Ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie naszych dzieci, w tym roku grupy V i VI przyłączyły się do Ogólnopolskiej akcji „Wyraźni na drodze” organizowanej przez Fundację Marsz Zebry. Oprócz zajęć edukacyjnych, warsztatowych dzieci z obu grup uczestniczyły w konkursie wewnątrzprzedszkolnym, który miał na celu wyłonienie trzech laureatów, których prace wezmą udział w Konkursie Ogólnopolskim „Wyraźni na drodze” podsumowującym całą akcję.


PRZEDSTAWIENIE „DOKTOR DOLITTLLE I JEGO ZWIERZĘTA”

A oto nasze przedszkolaki w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym na przedstawieniu Teatru z Krakowa:)


REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ

9.11. wszystkie nasze przedszkolaki odwiedziły gościnnie Przedszkole Publiczne nr 75. Spotkaliśmy się aby przyłączyć się do akcji Rekord dla Niepodległości o dośpiewać wspólnie Hymn Państwowy. Wrażenia były niezapomniane 🙂


ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNEGO „DBAM O PRZYRODĘ”

Składamy gratulacje wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy za zaangażowanie i pomoc rodziców w wykonaniu pięknych prac. Zachęcamy do brania udziały w kolejnych konkursach.


PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI 100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI I ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „KOCHAM CIĘ POLSKO”

Kontynuując tradycje naszego przedszkola grupy IV i V przygotowały inscenizację patriotyczną z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Dzieci zaprezentowały się przed przedszkolakami i pracownikami przedszkola oraz gośćmi z Przedszkola „Chatka Puchatka” a ich występ zakończyły huczne owacje. Po występie przyszedł czas na rozstrzygnięcie Konkursu Międzyprzedszkolnego „Kocham Cię Polsko”.
Laureatom serdecznie gratulujemy.


PRZEDSTAWIENIE AGENCJI PIMPUŚ „KUCHENNE IGRASZKI”

13,11 w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie promującą zdrową żywność. Pełna humoru przygoda Marchewki i Pierożka zachwyciła dzieci, które z entuzjazmem przyjęły aktorów i aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu.


Festyn jesienny


Przedszkole z zewnątrz

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera