Galeria


GALERIA ZDJĘĆ
Na stronie tej galerii umieszczane są zdjęcia z ogólnych uroczystości i wydarzeń całego przedszkola. Więcej zdjęć znajdą Państwo na stronach poszczególnych grup!


Wizyta Straży Pożarnej


Konkurs recytatorski „Dobre maniery”


Powitanie wiosny

Wszystkie dzieci z naszego oraz z okolicznych przedszkoli powitały wiosnę.
Druga ważna wiadomością było to iż Pani Dyrektor otrzymała ponownie mianowanie na Dyrektora przedszkola. Serdecznie gratulujemy.

Przedstawienie pt. ” Pejsy i mycka u Klezmera Icka”


Festiwal Piosenki

Dzieci z grupy VI brały udział w Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej, przeszły etapy eliminacji rejonowej i dotarły do finału. Finał odbył się w SP 35 gdzie dzieci zdobyły 3 miejsce. Serdecznie im gratulujemy.
Oficjalny odbiór nagród odbędzie się 5 stycznia w Słowianinie. Oczywiście pokażemy fotorelacje zaraz po uroczystym wręczaniu nagród.


„Dobre maniery” przedstawienie w wykonaniu grupy III


WYSTĘP GRUPY II PT. „KOLOROWA JESIEŃ” DLA CAŁEGO PRZEDSZKOLA

Dzieci z grupy II przedstawiły wszystkim przedszkolakom program artystyczny pt. „Kolorowa Jesień”. W przedszkolu pojawiły się kolorowe listki, jeżyki,wiewiórki i niedźwiadek. Nie zabrakło również jesiennych owoców i warzyw. Całości dopełnił jesienny wietrzyk. Nasze czterolatki spisały się na medal 🙂

 


Uroczystość z okazji 11 listopada w wykonaniu grupy VI dla całego przedszkola.


Przedstawienie pt. „Ekologia na wesoło” w wykonaniu aktora Teatru Polskiego Adama Dzieciniaka.


Mieszkańcy lasu

Grupa IV przygotowała przedstawienie pt.” Kłopoty mieszkańców lasu”. Po przedstawieniu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny. Dzieci złożyły przysięgę dotyczącą ochrony przyrody.


„Bo ja”

W poniedziałek w naszym przedszkolu dzieci bawiły się wraz z orłem i kurką na przedstawieniu pt. „Bo ja”, które przygotowała Agencja Artystyczna „Pimpuś”.


Festyn rodzinny


Przedszkole z zewnątrz

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera